מדריך מידות

מדריך מידות

טבעות

מדידת טבעות

קצת מסובך, אבל שווה טרטרת!
תהיו איתנו, ואל תשכחו לשמור לכם את המידות לפעם הבאה

1. כדאי להוריד אפליקציה הנקראת Ringsizer ולהניח על המסך טבעת שטובה לך לאצבע הרצויה. שימי לב, בכל אצבע אנחנו מידה אחרת. כאשר הטבעת על המסך התאימי אותה בעזרת הגדלת/הקטנת העיגול לקוטר הפנימי של הטבעת שבידך. המידה שכתובה בשורה העליונה משמאל היא המידה שלך! כתבי אותה בהערות של ההזמנה שלך.

2. אין לך טבעת שטובה לך? מוזמנת להיעזר בדף מימין, ע"י מדידת ההיקף של האצבע הרצויה, ולהמיר לפי הטבלה מימין את המ"מ למידה. 

  • שימו לב! המדריך אינו מהווה תחליף למדידת האצבע אצלנו, בחנות תכשיטים או אצל צורף מוסמך. אם יש לכם אפשרות ללכת לחנות ולמדוד את האצבע עדיף. לרוב המדידה טובה אך לעיתים יוצאים מספרים גדולים מידי וזה סימן שהמדידה לא מדויקת(מידות הסטנדרט הן 6-9). במידה וחלה טעות בשמחה נחליף לך למידה אחרת שבמלאי, אך בהזמנה על ידי מדידה זו המידה המוזמנת היא באחריותך .

  • קיימות טבעות פתוחות הניתנות להתאמה לכל מידה, וכמובן גם טבעות החצי/טבעות רגל.

צמידים קשיחים

הקוטר: הסטנדרט הינו 6.5 ס"מ, בפועל- כדאי למדוד את היקף היד.

איך?

1. יש לך צמיד שטוב לך? אפילו מפלסטיק. מדדי את הקוטר שלו מקצה לקצה באמצעיתו- ללא חישוב הדפנות. זה הקוטר הרצוי. צייני זאת בהערות הזמנתך.

2. אין לך עדיין צמיד כלבבך וכמידתך? מדדי את היקף פרק כף ידך במדויק, ע"י סרט מדידה או ע"י חוט- אותו תמדדי אחר כך בסרגל. הוא החלק הצר, שם בעצם יושב הצמיד. מדדי במדויק ואל תוסיפי ס"מ נוסף כיוון שאת הנוסחא הזאת נעשה אנחנו (פאי וזה. איפה היית כשלמדנו מתמטיקה? תיכף תגידי שזה ירד במיקוד...)

כעת מדדי גם את החלק הכי רחב בכף ידך, כשהיא סגורה מצומצמת כמו על מנת להכניס צמיד. למעשה, זה החלק שבו עובר הצמיד. בהצלחה! לא לשכוח לציין בהערות של ההזמנה שלך את הקוטר/היקף של פרק היד וכף היד. 

קיימים צמידים פתוחים הניתנים להתאמה לכל מידה.