חומרים ואחריות

חומרים

התכשיטים מעוצבים באהבה צרופה ומיוצרים בישראל בעבודת יד מדוקדקת של התכשיטנית לירון קקו"ן.
התכשיטים מצופים בציפוי זהב 12-24 קראט או כסף טהור, חומרים איכותיים ועמידים. מתכת הבסיס לתכשיטים שלנו הינה פליז - סגסוגת איכותית וחזקה. מתעניינים עוד בחומרים ומאחורי הקלעים? בואו לבלוג שלנו!
ניתן לצפות את התכשיט כולו בציפוי ללא ניקל עבור מי שרגיש אליו, בהזמנה מיוחדת ובעלות נוספת של 35-50 ש"ח. נא לציין זאת בהערות.
מחפשים את הביוקר? בקולקציית הבוטיק שלנו, אנו מייצרים תכשיטים בזהב טהור! בקרו בלשונית הבוטיק, והזמינו בשמחה.

אחריות

אנחנו מעניקים אחריות על ציפוי התכשיטים למשך שלושה חודשים מיום הקניה, מלבד במקרה של קורוזיה (שנגרמת כתוצאה מהרטבה של התכשיטים המביאה לדהייה של הציפוי/כתמים). לאחר שלושה חודשים ניתן יהיה לחדש את הציפוי במידת הצורך בעלות סמלית (תלוי במשקל התכשיט). האחריות אינה כוללת אובדן/ שברים / שריטות.
על מנת לשמור על הציפוי לאורך זמן יש להימנע מלענוד את התכשיטים בזמן שינה, רחצה או פעילות ספורטיבית. החומציות של הזיעה שלנו גורמת לציפוי לדהות. כמו כן, יש להימנע ממגע עם בושם, תרסיסי שיער, אלכוג'ל ותכשירי טיפוח אחרים. מומלץ לאחסן את התכשיטים במקום יבש ולא בחדר האמבטיה, לא להשאיר את הקופסה סגורה- הספוג גורם לרטיבות גם כן,  ועוד מומלץ להשאיר את שקית המלח הקטנה שקיבלתם עם התכשיטים, היא סופחת רטיבות! 
למרות הכל התכשיט נשבר או נפגם ? צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו בווטסאפ במספר 052-663-1820 ואנו נטפל בפנייתכם. אנו עושים השתדלות לתקן ללא עלות נוספת, אך במידה וזה לא יתאפשר תיתכן עלות של עד 50 ₪ לתיקון לערך, בעדכון מראש כמובן. אנחנו מקווים ומאמינים כי תהנו מהתכשיט הנפלא שרכשתם לאורך זמן, ועוד יותר- תהנו מהסיפור מהאחוריו😊