אודותינו

אז איך הכל התחיל?

נעים מאוד, לירון: חולמת, מעצבת, יוצרת ובעלת העסק הקסום הזה "לירון תכשיטים באהבה צרופה". 

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי מסובבת בחומרים מחומרים שונים, בדים-קריסטלים-מתכות ומה לא. אני באה ממשפחה מורחבת של יוצרים: ציירים, מעצבים, פסלים וסופרים. כך שחומר שיוצר רוח חדשה זורם בדמי, והתשוקה ליצור בעולם טוב ויופי לסוגיו טבועה בי עמוק. את הקולקציה הראשונה הוצאתי בגיל 10 מכל מה שמצאתי בסטודיו של אמי מעצבת האופנה. הקולקציה כמובן לא שרדה😅 היא חולקה לחברות, הסיפוק היה גדול ונרשם בי רצון להמשיך וליצור במשך השנים. אחרי עשר שנים התחלתי להעביר סדנאות ובמקביל לייצר בכמויות לאנשים ולא רק לחברות, מכרתי בירידים מקומיים והתחלתי ללמוד עוד ועוד שיטות שונות ומגוונות אצל האנשים הטובים בתחום: צורפות, עיצוב, שיטות חריזה למיניהן, ובעיקר הרבה ניסוי וטעיה. ומאז, כבר 13 שנים שהתחביב מתרחב ומשתבח, והוא כבר מקצועי ומהוקצע ומלא השראה: הוא עסק. בשלוש השנים האחרונות העסק הזה לובש צורה קסומה וכל הרעיונות מתממשים להם אחד אחד, מוזמנות לטייל פה באתר להנות מהם, ויש עוד המון בקנה💃

המטרה: לקשט אתכן!

מה שמשמח אותי בחיים הוא שפע ובמרקם מגֻוּון וייחודי. של אנשים, סגנונות וטעמים. כמה קולקציות יוצאות בשנה כדי שאתן תתחדשו בכל הזדמנות. חומרים מגוונים, סיפורים שמאחוריהם, והסטייל, הו, הסטייל! של תכשיטים עדינים ונוכחים, צבעוניים וקלאסיים, קשיחים ורכים, וכל תכשיט עליו חלמתן. כולם מקוריים ומביאים איתם בשורה של תכשיט חדש-נושן (את הנזר שלנו, למשל, כבר מדדת?) והכל בטהרת היופי הנשי, המגוון והצנוע, וברמה גבוהה של גימורים עדינים, נקיים ופשוטים יפים. 

מקורות ההשראה שלי רבים, הם וחדשים גם יחד, ובאים מפנים-החוצה, ומבחוץ-פנימה: מרתק איך שעולם היצירה עובד. יש שפע מוצרים בסגנונות שמתאימים לכל אחת, ותוכלי לחפשם לפי סוג התכשיט או לפי קולקציות.

בקולקציות השונות יש למצוא קולציה אותנטית של נזרים נשיים וקסמים קולצית חישוקאסומים, קולקציית צמידים על שם יישובי בארץ, קולקציית צמידים על שם יישובי גוש קטיף ויישובי עוטף עזה, קולקציית טבעות בהשראת מעיינות בארץ, קולקציה מרוקלאסית שהיא אתנית ורשתית כאחד, קולקציית טבעות בהשראת מעיינות בארץ. ניחוח נשי של בית לדורותיו, קולקציה צרופה- צבעונית וקופצנית, קולקציית "עונדות אחדות" שיצאה מיוחדת בה גילינו סולדיו אנחנו יודעים, קולקציית שערים בהשראת מילים מטים ותפילות ראש השנה, קולקציה ארצישראלית עם תליון במינו שמסמל כל כך הרבה, אולי גולת הכותרת. המרגשת מכולן- קולקציה שלימה בהשראת ירושלים ובית המקדש. קוראים לזה גאולה!

את התכשיטים היפים ניתן להשיג כאן באתר, בסטודיו בתקוע בתיאום, ובקרוב גם באטסי!

מרגישה זכות גדולה לקשט נשים מיוחדות כמוך, וכאן לכל חלום שמתחשק לך!

מחכה לך באהבה צרופה❤️

לירון הודיה

הערכים שלנו

עיצוב ייחודי

חומרי גלם איכותיים

ייצור ישראלי בעבודת יד

משלוחים מהירים

שירות ואחריות

מאחורי הקלעים